Poruba doma 22.9.2019

KDY : neděle 22.9.2019

KDE: ledová plocha Zimního stadionu Šumperk

KDO : HK MD Šumperk vs HC RT TORAX Poruba

Nedělní odpoledne  a na šumperském ledě bojovali o body do tabulky MSK LSŽ A domácí Mladí Draci a hráči HC RT TORAX Poruba a byl to boj o

každý centimetr ledu o každý puk ...

Po prvních 20 minutách, přes převahu hostů, díky gólu Patrika Janecha a celoplošné nebojácné hře domácích, vedení MD  1:0.

Ve druhé perodě zvýšl Patrik Janech, svým druhým gólem v utkání, na 2:0, pak ale přišlo, po neskutečném tlaku, snížení  Ostravanů na 2:1 a tak skončila i 2 třetina.

Ve třetí dvacetiminutovce se přiostřovalo a byť jsou naši deváťáci menší a lehčí, bojovali srdnatě, nenechali si Porubany vnutit jejich styl hry a přes místy drtivý tlak uhájili vítězství v tomto bojovném utkání v poměru 2:1.

Pochvalu za bojovnost zaslouží určitě všichni !!!

HK MD Šumperk x HC RT TORAX Poruba 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)