Pozvánka na zimní stadion

Vážení sportovní přátelé.
Jsme moc rádi, že již třetím týdnem můžeme využívat ledovou plochu ZS v Šumperku a že jsme se konečně vrátili domů.
Vzhledem k tomu, že většina předchozích zápasů probíhala u našich soupeřů, tak nyní se hrají všechna žákovská utkání, extraliga mladšího dorostu i staršího dorostu doma, tedy v Šumperku. Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na zimní stadion, přijďte se podívat, jak se po rekonstrukci zimní stadion změnil a navštívit některý z našich zápasů.
A pokud vy, milí rodiče, chcete naučit své dítě bruslit a mít z něj třeba i budoucího hokejistu, přijďte a přihlaste se do „Bruslení pro rodiče a děti“ anebo do tréninku „Přípravky“. Časy těchto tréninků najdete na našich stránkách www.hkmdsumperk.cz v sekci Plán tréninků.
Jsme moc rádi, že mají zájem i základní a mateřské školy o naše Kurzy bruslení, které budou probíhat dle dohody v ranních i odpoledních hodinách. Proto neváhejte své děti přihlásit i zde, můžeme v něm objevit skrytý talent
Jsme rádi, že jste nám zachovali přízeň i po dobu rekonstrukce zimního stadionu a budeme se na Vás těšit, ať už na naších kurzech či na některých ze zápasů.
Hokeji zdar.