facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LAST GAME 2017/2018

Dohráno, dobojováno....

Sobotní výlet do Třince byl posledním v této soutěžní sezóně. Domáci se na nás nachystali, při pohledu na soupisku, opravdu poctivě !!!

My jsme vyjeli ze Šumperku v 6:45, cesta byla dobrá, naprosto plný autobus (jako vždy jely dva týmy SŽ +MŽ) , ale tentokrát jelo i více rodičů, za což jménem kluků děkuji ! Další rodiče dorazili auty ! Všichni dohromady vytvořili bouřivou atmosféru a byli slyšet ! Po zápase MŽ ( ti vyhráli 12:3) nastoupili v tréninkové Werk Aréně naši starší žáci. Hrál první s druhým a aby zápletka byla  dokonalá, tak v případě výhry domácích Ocelářů by soutěž vyhráli oni, ale kdyby jakkoliv bodovali Šumperané, tak by skončili první, pro změnu, právě Draci.

Oceláři na nás vlítli, Šumperané se srdnatě a s vypětím všech sil bránili, ale jeden "kousek" se přesto domácím podařilo vsítit.

První třetina tedy  skončila v poměru 1:0. Do druhé naordinovalo trenérské duo Skoumal-Bařica Šumperanům více aktivity při napadání, více bruslení dopředu s pukem a dozadu bez kotouče a i díky těmto radám se hra opticky vyrovnala. Ve druhé polovině druhého dějství se řítil na bránu osamocený Kryštof, soupeři nezbylo, než zatáhnout "záchrannou brzdu" v podobě hákování a sudí odpískal trestné střílení v náš prospěch. Šumperská šestnácka chladnokrevně proměnila nabídnutou šanci a tím zavelela k obratu ! Za další dvě minuty už Draci vedli 2:1 ! Do konce druhé periody se, bohužel, podařilo domácím po závaru  před naší brankou vyrovnat.

Do III.třetiny se vstupovalo za stavu 2:2, což by našim k vítězství v soutěži MSK LSŽB stačilo. Ti se ale do domácích zakousli a díky zlepšené hře  a přesnější střelbě přidali další dvě branky a nakonec tedy zvítězili v poměru 4:2 (0:1,2:1,2:0) .

Makali všichni, za celou sezónu jim patří velký dík za předvedenou hru a  také za celkové vítězství v soutěži MSK LSŽB 7. tříd !!!