facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

5.kolo

V pátém kole ELD zavítali na šumperskou ledovou plochu hráči  PSG Berani Zlín. Ve 4. kole naši srdnatě vzdorovali brněnské Kometě, přesto padli 1:3, naproti tomu náš soupeř "přejel" olomoucké Kohouty v poměru 6:0.

Zápas začal dvojící vyloučení na naší straně, poté se stalo něco, co jsme doposud nezažili ... Naši kluci vedli po gólech 🎯Haase a 🎯Vernera 2:0, když při našem gólmanovi stálo štěstí a dvakrát za ním zvonily tyče, tak se šlo do kabin po 20 minutách za vedení domácích 2:0.

Druhá perioda=kolaps, soupeř na nás vlétl, naši nevěděli co dřív, byli nedůrazní v předbrankovém prostoru a to mělo za následek, že se stav diametrálně otočil ve prospěch Beranů na  2:4.

Třetí dvacetiminutovka: šumperští dorostenci prokázali opravdu morální sílu, když i přes optickou převahu Zlíňanů dokázali gólem🎯 Šuchy ve 42. minutě snížit na 3:4 a pak v 60. minutě, při hře bez brankáře, dokonce vyrovnat brankou🎯 Haase na 4:4

V prodloužení gól nepadl.

V SN byli úspěšnější hosté, když se jim Jechem 1 x podařilo překonat našeho gólmana, naproti našim, kteří v samostatných nájezdech nebyli ani jednou z pěti pokusů úspěšní. Přesto bych vypíchl bojovnost, vyhrané dvě třetiny a zisk prvního extraligového bodu.