Poruba doma 🐲

V pátek 27.8.2021 zavítali k přípravnému utkání s našimi dorostenci borci z Poruby.

Bohužel tato konfrontace nebyla zcela objektivní, protože na rozdíl od čtvrtečního utkání (kdy jsme po 60 minutách hráli 1:1 a nebyli s námi Janech ani Peškar, ani marod Verner), tak naopak v pátek nebyli za HC RT TORAX Vehovský, Kalužík, Moravec, ani další borci ze základu HC RT.

Ve čtvrtek jsme prohráli v prodloužení 2:1, tak se čekalo, co se bude dít v pátek.

Začátek super, rychlé vedení dokonce 3:0, pak ale sklouznutí k absolutnímu uspokojení a domněnce, že se nic nestane, ale ejhle... chvíli před koncem 3:2 a naši výhru pečetil PJ #14 až do prázdné porubské svatyně. Prostě každý zápas je jiný, musíme bojovat nejen se soupeřem, ale i s únavou a třeba nepřízní osudu, jedině tak se podaří náš primární cíl - záchrana extraligového dorosteneckého hokeje v Šumperku.

Já pevně věřím, že se to kluků podaří a po sezóně budeme všichni pyšní, se to zvládli.