Přerov 2.9.2021

Poslední přípravné utkání se odehrálo v čtvrtek 2.9.2021, kdy na led šumperské Škoda arény vyjeli společně s domácími hokejisty hráči přerovského HC ZUBR Přerov.

Soupeř přijel v plné sestavě, našim chyběli : Janech, Cekr D., Verner.

Úvodní perioda utkání se hrála s mnoha šancemi na obou stranách, do šaten jsme šli s vedením 2:1.

Druhá třetina byla vyrovnaná i výsledkově 1:1.

Třetí dvacetiminutovka byla opět vyrovnaná, chvílemi jsme byli i lepší, jen se nám nepodařilo proměnit šance a soupeř, po zásluze, tuto vyhrál 1:0 a tím vyrovnal na konečný stav 3:3.

Následovalo prodloužení trvající celých 5 minut, toto jsme opanovali a s přehledem vyhráli 2:0.

HK MD Šumperk x HC ZUBR Přerov 3:3 (2:1, 1:1, 0:1)

Za mě to byl velice pohledný zápas, šance na výhru byly na obou stranách, nakonec asi spravedlivá plicha. Pozitivní je, že výkony šumperských Mladých Draků mají stoupající tendenci. Jasně, nějaká ta minela se stala a ještě x krát stane, ale hokej je hra chyb, takže to k němu patří. To ale trenér s kluky doladí a už se musí připravovat na "ostrý" start do nové extraligové sezóny, která klepe na dveře a 9.9.2021 je otevře dokořán.

Prvním soupeřem nám budou hráči VHK ROBE Vsetín, zápas se bude hrát na vsetínském lapači od 19h.