12. kolo ELD

HK MD Šumperk x HC KOMETA Brno

Již v první třetině si Kometa zajistila dvoubrankový náskok, oba góly padly v rozmezí minuty a půl. Nejprve po asistenci Bělohlava přesně mířil 🎯Kamil Škodík 0:1, druhý gól přidal 🎯Tomáš Šantora 0:2, když zužitkoval Mášův přesný pas. Posléze si Máša připsal i dvě trestné minuty, Brňané však oslabení ubránili.

Na začátku druhé třetiny došlo k šarvátce mezi domácím Zavoralem a hostujícím Mášou, oba borci dostali dvě minuty za hrubost a hrálo se ve čtyřech. Gól však padl až o pět minut později. Zduba našel 🎯Michala Nekvapila 0:3 a ten přidal třetí gól Komety. V 37. minutě skočil puk v šumperské brance počtvrté. Po přihrávce Mitra zamířil přesně 🎯Lukáš Eich 0:4.

Ve 41. minutě fauloval Kos a rozhodčí nařídili trestné střílení. Janechovi se však nepodařilo brněnského Matouška překonat. O dvě minuty později dostala Kometa výhodu přesilové hry a zužitkovala ji. 🎯Martin Máša 0:5 přesnou ránou přidal pátou brněnskou branku. Šestou branku přidal záhy 🎯Michal Červinka 0:6 a Máša si za nahrávku připsal třetí bod v zápase. Dvě minuty před koncem zkazil Matouškovi radost z čistého konta 🎯🐉Jakub Zavoral 1:6.

Kometa se však může radovat z vysokého vítězství.