14.kolo ELD - dohrávka

Dohrávka 14.kolo

Škoda aréna

úterý 23.11.2021

Pokud chtěli Mladí Draci pomýšlet, alespoň, na hypotetickou šanci postupu do play off, museli nutně zvítězit.

Do zápasu vstoupily oba týmy opatrně, byl to boj o každou píď šumperského ledu, pak, ve 12. minutě vstřelil první branku domácích hráč č.16 Tomáš Lichner, přes snahu všech hráčů se žádná z dalších šancí neujala a tak skončila první dvacetiminutovka 1:0

Stejný hráč, č. 16 Tomáš "Kamzík" Lichner, přidal i druhou trefu a to ve 22. minutě a domácí byli na koni. Ostravané však přepli na vyšší rychlost a v 28. minutě snížil hráč Ridery Štiak na 🎯2:1 a ve 34. minutě dokonce Činčala , ve vlastním oslabení, srovnal. Po 40 minutách hry bylo tedy 🎯2:2.

V poslední periodě to bylo : kdo s koho ... hlavně neudělat chybu měli nastaveno v hlavách očividně všichni, protože se hrálo poctivě dopředu a zodpovědně dozadu. Hra se přelévala ze strany na stranu, když pak v 55. minutě projel obranou hostí domácí hráč č. 14 Patrik Janech a bekendem překonal brankáře hostů - 🎯3:2. Teď hra gradovala.. Vítkovičtí se hnali za vyrovnáním, ale v ten okamžik, v 57. minutě, kdy šli všichni vítkovičtí hráči střídat, vjel do jejich obranného pásma domácí hráč č.14 Matyáš Jarmara a nekompromisní ranou nedal gólmanovi Vítkovic šanci - 🎯4:2.

Tímto gólem určil zápasu konečný výsledek. Kdo viděl ví, za mě velice bojovné utkání, kdy naši víc chtěli a odbojovali to!!!

Gratuluji borci 👍

HK Mladí Draci ŠumperkHC Vítkovice Ridera 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 12. Lichner (Compel, Peškar), 22. Lichner (Tomeš), 55. Janech, 57. Jarmara – 28. Štiak (Fibigr, Matějka), 34. Činčala (Glas). Rozhodčí: Blaha – Bubela, Čelekovský. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 35.

Šumperk: Valenta – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Verner, Janech, Seidenglanz, Lichner, Čunát, Hlubuček.

Trenér: Radek Kučera.