facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

ELD o postup do PO 17.kolo

Srazil nás Vehovského hatrick, dorost Poruby nás porazil po čtvrté. 

K 17. kolu Extraligy dorostu skupiny o účast v playoff zajížděli do Škoda arény hráči Poruby. Páté vzájemné měření sil sezóny opanoval Maxim Vehovský, který byl de facto u všech gólů zápasu. Otevřel skóre, Draci vyrovnali při jeho vyloučení a nakonec byl autorem dalších dvou gólů, čímž RT TORAX vyhrál nad Mladými Draky v sezóně již počtvrté.

Extraliga dorostu - 17.kolo čt 24.2.18:00
HK Mladí Draci Šumperk
HC RT TORAX Poruba
1:3(0:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 33. Peškar (Seidenglanz, Cekr) – 10. M. Vehovský (Janeček, Pavlíček), 46. M. Vehovský (Pavlíček, Janeček), 49. M. Vehovský. Rozhodčí: Vepřovský – Kopecký, Landsmann. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku:28:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3. 
HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Verner, Janech, Seidenglanz, Lichner, Hlubuček, Novák.
HC RT TORAX Poruba: Mareček – Janeček, Pavlíček, Jeřábek, Michalčík, Glos, Kalužík – Stasiuk, Moravec, M. Vehovský – Šrubař, Wendelín, Veselý – Wardas.

Domácí trenér R.Kučera si již v druhé minutě vzal oddechový čas, ovšem k nabuzení týmu správným směrem to nevedlo. V desáté minutě Draci inkasovali střelou Maxima Vehovského. V druhé polovině základní hrací doby se porubský snajpr ocitl na trestné lavici a Šumperk měl velkou šanci na vyrovnání. Tu po půlminutě využil Ondřej Peškar. Hosté, přestože se ocitli ještě třikrát v oslabení, trpělivou hrou nedali Drakům možnost skórovat. Naopak to byli hráči Poruby, kdo se ve třetím dějství radoval v 46. minutě z vedení a o tři minuty později z pojistky v podobě třetího gólu nejen Poruby, ale také Maxima Vehovského.

Mladí Draci sáhli ke hře bez gólmana a ještě získali v poslední minutě přesilovku. Skóre se ale neměnilo a Poruba tak v Šumperku vyhrála 3:1. 

Dorostenci RT TORAX vyhráli nad Mladými Draky z pěti utkání počtvrté. Do konce této části sezóny zbývají našim odehrát utkání v Přerově, v Porubě, doma s Olomoucí a poslední zápas odehrají v Havířově,

 
© 2020 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100