Bielecký (Ryšavý) – Koutecký, Cekr (C), Blaháček (A), Minařík, Compel, Netolický, Sedláček – Kesler, Šembera (A), Janech, Haas, Šucha, Šotkovský, Tomiczek, Horký.
Trenér: Petr Rutar

HC ZUBR Přerov:

Žurek (Hendrych) – Holík, Kobližek, Billa, Pekr, Gréč, Kaprál, Hanák (C) – Halík (A), Brázda, Šilhavý, Kolařík (A), Kuchta, Hradil, Švejda, Mašek, Prísažný, Hlávka.
Trenér: Pavel Neuman

Série proher neprolomena. 😕 V pátečním zápase to od prvních minut vypadlo slibně. Mladí Draci šli již v první minutě do vedení zásluhou Milan Křivohlávek, který po parádní akci od modré nastartoval tým. V první třetině byl Šumperk zcela jistě lepším týmem, ale byla to bohužel první a poslední třetina, během níž domácí dominovali. Ve druhé části hry inkasovali čtyři branky a v poslední části ještě Přerované od další dvě gólové trefy přidali. Celkový stav zápasu dopadl pro domácí nepříznivě 1:6. Juniorka tedy nadále čeká na výhru. Snad se jí povede zvítězit zítra, v nedělí, proti soupeři ze Západu, proti Chrudimi. Zápas začíná již 12:15. Přijďte si do Škoda arény zpříjemnit čtvrtou adventní neděli. 💪🐉

HK Mladí Draci Šumperk
1:6(1:0, 0:4, 0:2)
HC ZUBR Přerov

Branky a nahrávky:1. Křivohlávek (Horký) – 24. Šilhavý (Brázda), 30. Prísažný (Hradil, Halík), 34. Billa (Brázda, Gréč), 39. Švejda (Billa, Brázda), 44. Šilhavý (Brázda), 55. Švejda (Kaprál, Kuchta)