LJ 28.kolo

Ani ve druhém zápase nového roku to nevyšlo. Juniorka nenavázala na vyhraný předvánoční zápas proti Chrudimi a trápila se s tabulkovým soupeřem. 🙁
Páteční zápas přinesl svižný a atraktivní hokej. V první třetině bylo k vidění mnoho gólových šancí na obou stranách a početné bruslařské souboje. První se prosadili domácí, srovnat se podařilo Michalu ŠemberoviI. Ke konci první dvacetiminutovky se Poruba ještě jednou prosadila a šla do vedení, které už v zápase nepustila a jen jej navyšovala. Přesto i další část hry byla vyrovnaná, ve druhé třetině Mladí Draci hrozilo srovnáním, vytvářeli si gólové šance a měli hlad po brankách, domácí si však byli jistější. Do konce druhé třetiny zvýšili náskok na dvoubrankový a v poslední části zatápěli zdatně v útočné třetině, z čeho těžili góly. Konečný stav zápasu, který se ke konci hodně přiostřil a bylo k vidění pár nehokejových momentů a pěstních soubojů, je 5:1. Na body v novém roce i na výhru stále čekáme ☹️.

sestavy:

Poruba 2011:
Slíž (Drabčík) – Dinmukhammed, Kelnar, Černý (A), Hlaváč (C), Macias, Fišara, Ludvík – Mikula, Chovanec. Barčák, Kolat, Siekierka, Koudelný, Lysoněk, Žák, Prokeš, Halata.
Trenér: Miroslav Bahník
HK MD Šumperk:
Ryšavý (Bielecký) – Netolický, Sedláček, Slabý, Blaháček (A), Křivohlávek, Minařík – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Polách (C), Šembera (A), Haas, Pánek, Šucha.
Trenér: Petr Rutar
Statistiky: Branky a nahrávky: 2. Černý (Žák), 16. Kolat (Lysoněk, Koudelný), 39. Dinmukhammed (Koudelný, Kolat), 50. Barčák, 50. Koudelný (Kolat, Lysoněk) – 4. Šembera (Blaháček, Netolický). Rozhodčí: Pavel – Janoško, Hladík.