LD 39.kolo

V neděli to byl na domácím ledě s outsiderem litý boj. Warriors mají již účast v Lize juniorů od minulého týdne ukončené a bude jim patřit poslední místo v tabulce, přesto nás dokázali potrápit. 😅🐉
V první třetině jsme šli skoro hned v úvodu do vedení zásluhou Kuba Horkoš Horký, následně jsme měli více ze hry a ze startu druhé části hry jsme svůj náskok navýšili na dvoubrankový díky MARTINU PÁNKOVI. Warriors se poté povedlo vstřelit kontaktní branku, následně vyrovnat a ve stejné minutě i překlopit utkání na svou stranu. Ve 46. minutě jsme tedy prohrávali s Brňany 2:3. Tato radost hostům naštěstí dlouho nevydržela, protože se v přesilové hře opět trefil Kuba Horkoš Horký, jenž srovnal stav zápasu a následně ve hře 4 na 4 šest minut do konce utkání otočil stav zápasu opět na stranu Mladých Draků Adam Polách.Ziskem těchto bodů jsme se opět vrátili do bojů o play-off. V lize juniorů ve skupině Východ ještě není jedna postupová pozice jasná a my uděláme vše proto, abychom ji vybojovali. Nyní nás čeká týdenní pauza a poté se představíme dvakrát venku a jednou i doma. 💪🏼🐉🐲
📸: Jiří Kavan
‼️ROZHODNĚ SI JIŽ TEĎ UDĚLEJTE VOLNO V PÁTEK 4.3.2022, KDY DOMA HRAJEME DERBY! 🐲❌🐂‼️
HK MD Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Minařík, Sedláček, Blaháček, Cekr (A), Holub, Křivohlávek, Netolický, Plhal (C) – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Šembera, Polách (A), Šucha, Pánek, Horký, Haas
Trenér: Petr Rutar
Warriors Brno: Horák (Barák) – Mahdal, Mlčoch, Kala, Orsech (A), Milotinský, Brokeš – Marčík, Láryš, Staněk, Toman, Rašovský (C), Staněk, Kelbl, Heinrich
Trenér: Jaromír Korotvička
Statistiky: Branky a nahrávky: 4. Horký (Tomiczek, Minařík), 22. Pánek (Polách, Sedláček), 48. Horký (Cekr), 55. Polách (Šotkovský, Cekr) – 40. Toman (Keblb), 46. Orsech (Rašovský), 46. Toman (Heinrich, Milotinský). Rozhodčí: Rapák – Bartoň, Tvrdý.