facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Už známe soupeře na plánovaných turnajích!

 Všechny turnaje, kterých se zúčastníme ve druhé polovině prosince již jsou obsazeny, níže si můžete prohlédnout, jací soupeři nás na nich čekají. 

 
Hlavně v Karviné nás čeká hodně zajímavá mezinárodní konfrontace. Turnaje se zúčastní 18 týmů ve třech skupinách po šesti. My se utkáme s Vítkovicemi, Bánskou Bystricou, Olomoucí a polskými týmy Zebrzydowice a Bytom. V dalších skupinách pak na nás čekají Karviná, Opava, Slovan Bratislava, Kopřivnice A a B, Frýdek-Místek nebo Nový Jičín, Chrudim, Polička, Speeders Bratislava nebo polský Sosnowiec A a B. 
 
Na náš domácí turnaj 2009 (22.12.) se přihlásili Vsetín (2 týmy), Trnava, Chrudim (2 týmy), Uničov, Speeders Bratislava a Rožnov p. Radhoštěm. Rozdělení do týmů "žlutí" a "modří" proběhne v týdnu před turnajem. 
 
Na turnaj 2008 v Moravské Třebové (27.12.) jsou zatím přihlášení domácí, Chrudim a Ledeč n. Sázavou, čeká se na poslední tým, s tím, že je ve hře možnost, že bychom postavili společný tým s M.T. složený z hráčů roč. 2009. 
 
Na domácí turnaj 2008 (29.12. pak Nový Bydžov, Česká Třebová a Frýdek-Místek. 
 
V Uničově se naše 2009 utkají ve skupině s Moravskou Třebovou, Prostějovem a Zlínem, v další fázi pak čekají Velký Krtíš, Polička, Zlín II a Uničov. 
 
Nominace zatím víceméně platí tak, jak byly zveřejněny naposledy, s tím, že místa náhradníků budu přednostně obsazovat hráči, kteří z různých důvodů neabsolvovali některé dosavadní turnaje.
 
No a superatraktivní a těžké soupeře nám již nalosovali do skupiny pořadatelé dubnového turnaje v Benešově. Hned první den si střihneme souboje se Spartou, Děčínem a Slavií, druhý den nás čeká Slovan Bratislava, Olomouc a Karviná, třetí den Chrudim a pak se půjde do bojů o konečné umístění (další dvě utkání). Takže nás čekají hodně perné 4 měsíce, během nichž nesmíme nic ošidit, abychom mohli na závěr sezony naplno ukázat, že jsme schopní konkurovat i nejlepším týmům v republice. A kluci a holky mají určitě o motivaci postaráno..
 
© 2017 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100