Utkání o čelo nadstavbové části

Nědělní zápas mezi domácím Slezanem Opava a našimi borci vyzněl jasně pro šumperské hokejisty. Ti si v první třetině vytvořili dostatečný náskok, který v poslední třetině ještě navýšili o dva góly. HC Slezan Opava - HK MD Šumperk 2:8 (2:6, 0:0, 0:2).

Podle očitých svědků ( já jsem nebyl) hráli dobře a kromě vyrovnané prostřední třetiny soupeře přehráli a výhra je zasloužená. Touto výhrou se naši kluci vyhoupli do čela tabulky Nadstavbové části MSK LSŽB - Liga starších žáků "B" 2004-2005.

Příští týden, přesněji v neděli 11.2.2018 ve 13:15 na šumperském ledě přivítáme dalšího kvalitního soupeře a to HC Oceláři Třinec a opět to bude zápas prvního s druhým v průběžné tabulce.

Přijďte podpořit naše kluky a svými hlasivkami jim vytvořte opravdu domácí prostředí ! Děkuji za ně !!!