Oceláři poraženi !!!!

V neděli 11.2.2018 v 13:15 vyjeli na šumperský led společně s domácím celkem tým HC Oceláři Třinec, který Šumperanům "dýchal" v průběžné tabulce na záda.

První třetina byla celkem vyrovnaná, ze začátku měli ze hry více hosté, ale od druhé poloviny první třetiny, kdy se domácí více začali tlačilt do brány, více střílet, začali na ledě dominovat a v poslední minutě vedli 2:0, ale stačila chvilka nepozornosti a do šaten se šlo za stavu 2:1.

Druhá perioda už byla zcela v režii domácích hráčů a stav po druhé třetině byl díky produktivitě domácího celku 6:1 !

Třetí třetina se hrála již v poklidu s výsledkem 2:0, takže celkový stav po šedesáti minutách byl 8:1 !!!

Pochvalu zaslouží všichni, makali a slovy trenéra to byl " poměrně slušný výkon" :-)

HK MD Šumperk - HC Oceláři Třinec 8:1 (2:1, 4:0, 2:0)