facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Výhra v Orlové

Ve čtvrtek 1.3. 2018 zavítali naši borci na led HC Orli Orlová.

Ze začátku bylo znát, že se hraje v týdnu a po škole, což není obvyklý termín pro soutěžní zápasy a to se projevilo neurovnanou a nepřesnou hrou z naší strany, tudíž ještě v 18. minutě I.třetiny svítil na tabuli stav 0:0 !!! V posledních dvou minutách však kluci zamakali a vstřelili dva góly.

Ve II. periodě se obraz hry malinko zlepšil, naši zpřesnili přihrávky, začali více napadat a výsledkem jim bylo zasloužené vedení po druhé třetině v poměru 4:1.

Třetí třetina se již jen dohrávala z povinnosti, občas akce domácích, sem tam naše, ale my jsme byli na rozdíl od domácích efektivní a tak třetí třetina skončila v poměru 3:0 pro Mladé Draky.

Celkově tedy  HC Orli Orlová -HK MD Šumperk 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
 HC Orli Orlová -HK MD Šumperk 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq