Domácí turnaj "4" 24.3.2018

V sobotu 24.3.2018 jsme na šumperském zimáku přivítali hokejisty z Opavy, Prostějova a Hodonína, kteří se společně s domácími staršími žáky utkali v Turnaji "4".  Hrálo se každý s každým  2*20minut a před každým dvojzápasem se jely 3 nájezdy, pro případný plusový bod v případě nerozhodných výsledků.

Naši borci vstoupili do turnaje dvojzápasem s SK Prostějov 1913 a zvítězili na nájezdy a pak i v obou utkáních a to v poměru 5:1 a 3:0.
Druhý dvojzápas odehráli naši kluci s HC Opava a i v tomto vyhráli na nájezdy a pak i oba "poločasy" s výsledky 3:0 a 1:0.
Posledním soupeřem byli Šumperanům hráči SHK Hodonín, které domácí hráči porazili na nájezdy a pak i v utkání se skóre 1:0 a 4:0.
Celkově turnaj vyhráli domácí starší žáci HK MD Šumperk s plným bodovým ziskem a se skóre 17:1, což vypovídá o slušné ofenzívní síle a o precizní
obranné hře. Na druhém místě skončili hráči SHK Drtiči Hodonín, na bronzovém stupínku stanuli hráči SK Prostějov 1913 a nepopulární "bramboru"