Poruba venku

První venkovní zápas v Porubě měl takový maličko podivný a nečekaný začátek. První minuta, celá naše první pětka myšlenkama ještě v šatně, brankář chytal lelky a v první minutě bylo 1:0, naštěstí u porubských to bylo stejně, takže ve stejně minutě 1:1. No nic, říkal trenér, začneme znova.... Ha, pro změnu, stejná situace jako v první minutě a 2:1, naštěstí ani porubští nebyli připravení, takže za půl minuty 2:2. Naši pak zamakali a první perioda skončila 2:3. Druhá třetina byla plná osobních soubojů, naši lepší ve všech aspektech, po čtyřiceti minutách stav 3:6. Třetí dvacetiminutovka se už  jen dohrávala a tak utkání skončilo 3:6. Vítězství cenné, ale hra zatím taková kostrbatá, neslaná-nemastná. Ale v sobotu doma s Metropolia Silesia si snad zahrajeme "naši" kombinační hru a polské soupeře přejedem?! Přijďte se podívat, třetí soutěžní utkání je na pořadu v sobotu 6.10.2018 od 13h.  Jste srdečně zváni.