LSŽ A : HC Frýdek-Místek doma

Nedělní odpoledne na šumperském zimáku bylo ve znamení zápasu našich borců s hokejisty z Frýdku-Místku.
Hostů přijelo jen 13, naši nastoupili v "plné palbě" i s Patrikem Janechem.
Pvní třetina: z naši strany trápení, rozháraná, neurovnaná, zbrklá hra, která hostům plně vyhovovala, ti se do ničeho nepouštěli a čekali, co bude .... do 13.minuty nebylo nic, pak se do konce první periody trefili postupně Patrik Janech, Tom Kolář a David Cekr.
Po I.třetině stav 3:0.
Ve druhé se obraz hry nezměnil, naši obránci skvěle bránili a Timo Mácha a Ondra Netolický upravili stav po 40 minutách na 5:0.
Ve třetí třetině trenér přeházel sestavy, přesto obraz hry se moc nezměnil, naši útočili, stříleli a výsledkem jejich snažení bylo postupné navýšení náskoku, po gólech Franty Pospíšila, druhém gólu Toma Koláře a dvou brankách Ondry Peškara, na konečných, pro hosty, kteří dopředu nevymysleli takřka nic, milosrdný výsledek 9:0.
Tento zápas nebyl přílíš pohledný, protože, když hrajete "do plných", se soupeřem, který nechce moc hrát hokej, tak je to opravdu jen o tom, kolik ??!
Takže konečný výsledek 9:0 (3:0, 2:0, 4:0).