LSŽ A : Vítky venku

Sobotní venkovní zápas ve Vítkovicích skončil, tenisovou hantýrkou vyřčeno, “kanárem” .. 0:6, kdy nám domácí dali lekci z produktivity, rychlosti, střelby... vlastně takřka ze všeho.

Herně to nebylo tak tragické, jako výsledek. V první třetině, která skončila 1:0 pro domácí, jsme s nimi dokázali držet krok, ale ta střelba https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f22/1/16/1f61e.png");">😞. Prostřední část hry kopírovala tu první, my jsme se snažili, soupeř dával góly, po 40 minutách 3:0.

Ve III.třetině se pokračovalo ve stejném duchu, nám ubývaly síly rychleji, soupeř nás předčil skoro ve všech aspektech a na konci zápasu svítil na tabuli stav 6:0.

Nutno podotknout, že 4 možná 5 gólů bylo z dorážek! Obránci, co s tím ??? Nevadí, příště to bude lepší a HK MD opět zvítězí !!!! h