facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LSŽ A : Frýdek/Místek venku

První prosincový den roku 2018 sehráli naši osmáci soutěžní utkání  MSK LSŽ A se stejně starými frýdecko-místeckými Rysy.

Zápas se odehrál v naší velmi oblíbené hale Polárka po utkání šumperských šesťáků, kteří vyhráli nad domácími borci 9:3.

Naši vstoupili do zápasu vlažně a prvních 8 minut bylo, překvapivě, vyrovnané a navíc se domácí v 9.minutě ujali vedení, kdy využili zmatky v naší obraně a skvělou přihrávku zpoza brány využil domácí útočník útočník přesnou střelou, z mezikruží, přímo do levého horního růžku naší branky.

No malinko sprcha...

Teprve pak naši pochopili, že se soupeř sám neporazí a začali hrát svoji kombinační hru a odměnou jim byli tři vstřelené branky dokonce první dvacetiminutovky.

Druhá třetina se hrála v pohodě a klidu, naši navyšovali pozvolna náskok a po 40 minutách byl stav 1:5. Kdyby byl 1:10, nikdo by se nedivil, ale co naši kluci spálí... kdo tam nebyl neuvěří !!!!

V poslední periodě naši přidali další tři góly a v pohodě vyhráli 8:1 (3:1, 2:0, 3:0)

Výsledek mohl být ale dvouciferný !!!  Šancí bylo tak ...na tři zápasy !!!

Pánové více se soustředit, častěji a silněji střílet !