kde : ZS Šumperk

s kým :  HC Frýdek-Místek

skóre: 3:0

Pokud někdo čekal, po sobotním debaklu v Havířově, že se naše hra proti Rysům z F/M diametrálně zlepší a naši si zastřílí, tak se škaredě spletl.

Sice tomu nasvědčovaly předchozí výsledky, protože naše předchozí utkání skončily: doma 14.10.2019 výhra 9:0, venku 1.12.2018 výhra 8:1, tak si asi proto kluci mysleli, že to půjde samo a...ono to nešlo, ani s Rysy.

Nálada z Gascontrol Arény se, bohužel, přenesla i na šumperský led a naši borci se protrápili až do poslední třetiny, kdy po 40 minutách byl stav 0:0, na konečných 3:0 pro Šumperany.

Střelecká potence má klesající tendenci, proto musíme více trénovat střelbu a hru před brankovištěm !!!

Tak teď jsme sice dole, ale my jsme HK MD Šumperk oléé a v sobotu ve Vítkách můžeme jen překvapit a my překvapíme !!!!