facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LSŽ A : RT Torax doma

V sobotu 2.3. se na šumperském zimáku utkali domácí osmáci s hráči RT Torax Poruba.

Minulý zápas (22.12.2018) na porubském ledě dopadl lépe pro domácí tým, kdy nás porazil 4:0. Tehdy nám nešlo dát gól, šancí jsme měli habakuk, ale naše předvánoční produktivita se rovnala nule.

Na sobotní zápas bylo tedy o motivaci postaráno. Tradičně, když hraje dorost, chyběl Patrik Janech, navíc si trenér dorostu stáhl i dalšího útočníka, takže ofenzíva utrpěla další ztrátu.

Trenér před zápasem promluvil v přátelském tónu ke všem hráčům samostatně, zaslechl jsem něco o tom, že jim říkal, že hrát hokej umí , ať to dnes ukáží, navíc soupeři mají co vracet a pokud chtějí skončit před ním, ať se pokusí pro to dnes udělat maximum.

Naši do zápasu vlétli s ohromným nasazením a po 14 sekundách jsme vedli 1:0.

Šumperané se snažili, makali, rvali se o každý kousek ledu a přesto to na konci první třetiny to bylo, "jen" , 1:0.

Druhá perioda měla podobný průběh, kdy naši zvýšili na 2:0, pak na 3:0, poté vsítil každý ještě jednu branku a tak se po 40 minutách se odcházelo z ledu za stavu 4:1.

V poslední dvacetiminutovce gól nepadl, takže utkání tak i skončilo.

Musím všechny pochválit za snahu proti houževnatému soupeři za nasazení a taky že, konečně, dali více branek !!!!

HK MD Šumperk - HC RT TORAX Poruba 4:1 (1:0,3:1, 0:0)