facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

28.9.2019 Ridera venku

V sobotu 28.9.2019 se "11 statečných" šumperských Mladých Draků vydalo směr ostravská Multifukční hala Vítkovice na utkání 9. tříd s tamními hráči HC RIDERA, lídry průběžné tabulky LSŽ A.

Naši hostitelé ve třech kolech nastříleli celkem 28 branek, takže jsme tušli, že nás čeká vítkovická ofenzivní smršť. Naše tušení se během prvních 20 minut změnilo v jistotu. Vítkovičtí hokejisté vyslali během první periody na šumperského gólmana celkem asi 14 projektilů oproti našemu jednomu pokusu. I s notnou dávkou štěstí se nám podařilo udržet čisté konto, takže do kabin se šlo za stavu 0:0.

Druhá třetina svým pojetím plynule navázala na tu první, kdy domácí borci bušili do našich obranných řad a toho posledního, kdy vyslali další várku 11 střel, ze kterých se jedna, bohužel, ujala, takže domácí šli do vedení 1:0 a tak i skončila druhá dvacetiminutovka. Větší problém byl, že ze zápasu odstoupil Kryštof, kterému se udělalo zle.

Třetí dvacetiminutovka kopírovala průběh první a druhé, kdy se domácí snažili dobýt šumperskou tvrz a vsítit další branky, naši se bránili, dlouho odolávali, ale 12 minut před koncem se domácím podařilo vstřelit další gól a dát tak utkání konečnou podobu ve skóre a to 2:0.

Musím ale napsat, že na takhle odmakaný zápas byl "radost pohledět" a to i pro nezaujatého diváka.

HC Vítkovice RIDERA X HK MD Šumperk    2:0 (0:0, 1:0,1:0)

Zasloužíte obrovskou pochvalu a uznání kluci šumperští !!! Sláva vítězům, čest poraženým !!!

My jsme HK MD Šumperk !!!!

 

 

© 2020 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100