Neděle 27.10. Frýdek/Místek doma

V neděli 27.10.2019 přijela do Šumperku frýdeckomístecká rysí smečka, aby zkusila potrápit rozjeté Mladé Draky 🐲.

První zápas v námi oblíbené hale Polárka ve Frýdku skončil vítězstvím HK MD v poměru 5:2, což byl pro domácí opravdu lichotivý výsledek, pro naše borce spíše důvod k zamyšlení nad vlastní produktivitou.

Do nedělního zápasu nastoupil náš tým v kompletní sestavě a od začátku nenechával nikoho na pochybách, kdo je v šumperské Škoda aréně domácím týmem.

Od úvodního hvizdu jsme na 🐺 Rysy vlétli a v podstatě jsme jim, během první dvacetiminutovky, nepůjčili puk. Zkoušeli jsme akce dovést v dokonalosti a až do prázdne kasy, což se ne vždy podařilo. Po dvaceti minutách 2:0.

Ve druhé periodě stejný obraz hry, jako v první, jen jsme vsítili o gól víc, takže po 40 minutách 5:0.

Ve třetí třetině, ve které měl náš brankář "celé" dva zásahy, jsme vstřelili stejně jako ve druhé 3 kusy a náš 👍gólman vyvinul alespoň nějakou aktivitu, když měl druhou asistenci branky na 7:0, i v této periodě jsme byli prostě lepším týmem.

Takže... v podstatě, bez urážky, neškodný soupeř, který se za celý zápas dostal 5x k zakončení nás moc neprověřil, to v Porubě 2.11. bude jiné maso.

HK MD Šumperk x HC Frýdek-Místek  8:0 (2:0, 3:0, 3:0)