facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

2.listopad. Ostrava-Poruba

V sobotu 2.11.2019 vyjeli naši kluci společně se sedmáky do Ostravy, aby se oba týmy utkali se stejně starými Porubany.

Nastoupili jsme v "plné" sestavě a i domácí nastoupili se všemi hráči vč. všech borců nastupujících pravidelně v ELIOD ELD.

První utkání, které se hrálo v Šumperku dopadlo lépe pro naše kluky, když tým HC RT TORAX porazili 2:1, takže nám měli domáci co vracet.

Že hrají silový hokej jsme věděli, také to, že jako jediný tým porazili  👍 v MSK LSŽ A dominantní Vítkovice nám bylo známo, ale kdo se bojí nesmí do lesa 🌳🌲.

Naši kluci do utkání vstoupili bez bázně a hany a výsledkem kombinační hry bylo vedení ve 12. minutě 2:0. Góly : #14 Paťas (as.#10 Pešky) a #5 Kolis (as.# 14 Paťas).

Pak nás ale domácí sevřeli do kleští, bušili do našich obranných řad a výsledkem bylo vyrovnání na 2:2. Tak i skončila první třetina.

Do druhé jsme ✈️ vlétli s neuvěřitelnou vervou a zapálením, navíc nám vše vycházelo a po gólech #10 Peškyho, #16 Seideho (as.#20 Netol), znovu hráče s #14 Janecha (as. # 11 Juřík) a pro změnu hráče s # 10 Peškyho (as. # 14 Janech) se šlo do kabin za stavu 2:6 !!!!

Moje slova na střídačce  🗣 : "Borci super, ale pozor, vy jste dali čtyři branky za třetinu, oni je můžou dát taky!", nebrali naši kluci příliš vážně a asi si mysleli svoje. Jak jsem byl blízko pravdě měli poznat v nadcházejíci dvacetiminutovce, kdy nám hned ve 41. minutě ujel kapitán domácích a snížil na 3:6, když pak ve 45. minutě snížili domácí na rozdíl dvou gólů, na 4:6,  nastalo pro 🐉 Mladé Draky hokejové inferno. Domácích bylo všude plno, pálili ze všech pozic, souboje dohrávali ještě s větší razancí, než doposud, prostě od 46. minuty byl na ledě jen jeden tým a to ... HC RT TORAX Poruba. Naši kluci odolávali, bránili se zuby nehty a s vypětím všech sil se jim to dařilo až do 52. minuty, kdy borec s #91 🚀 Vehovský snížil na rozdíl jedné branky na 5:6. Pak se z hlavní porubské RT TORAX Arény stalo opravdové hokejové 👹 peklo, domácí fanoušci a také arbitři hnali domácí za dalším gólovým úspěchem a Ostravané vědomi si možného vyrovnání na ledě létali, kadence jejich střelby byla na úrovni AK-47 a bylo jen otázkou "kdo s koho?" ... kdo bude úspěšnější, domácí borci, nebo bránící se 🐉 Mladi Draci? No tak dlouhých 8 minut jsem asi nezažil, naši obránci lehali do střel, útočníci jim pomáhali seč mohli, ⛄️ brankář mnohdy nevěděl kde mu hlava stojí, prostě všichni makali na 💯 % a výsledkem jim bylo udržení jednobrankového vedení až do závěrečného hvizdu, takže z porubské arény vezeme, po divoké 11 brankové přestřelce, výhru 6:5.

Parádní výkon ve druhé třetině pánové, ale mějte na paměti, že se hraje celých 60 minut !!!

HC RT TORAX Poruba x HK MD Šumperk   5:6 (2:2, 0:4, 3:0)

My jsme Šumperk, 🐲 Mladí Draci Šumperk !!!!

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq