Výlet do Jastrzębie

V sobotu 25.1.2020 se naši deváťáci, tento rok a snad i ve svém hokejovém životě naposledy, vydali do polského Jastrzębie

odehrát soutěžní utkání s týmem Metropolia Silesia. Tato utkání jsou spíše zápasy z nutnosti, zápasy, které nikomu nic nepřinesou a skoro pokaždé skončí brankostrojem přesto, že naši útočníci hrají na postech obránců a naopak, hraje se jen ofenzivní hokej, moc se nebrání, není důvod. Tak tomu bylo i v tento den. Náš tým 🐲 složený z kluků, kteří úspěšně reprezentovali Olomoucký kraj na IX.ODM v KV a Chebu byli sice unavení, ale přesto to nakonec zvládli.

x x x x Průběh utkání x x x x

první třetina  0:2

druhá třetina  3:5

poslední perioda 1:4

V polovině druhé dvacetiminutovky si naši 🐲, unavení, kluci vybrali oddechový čas, kdy nikdo nebruslil, Poláci dali v rozpětí 30.- 36. minuty 3 góly, ale to byla jejich labutí píseň, protože naši zabrali a poslední třetině jasně ukázali, kdo je na ledě pánem.