facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Přípravný zápas s VHK Vsetín

V sobotu 8.8.2020 od 11:00 se na ledové ploše Škoda Arény utkala dvě mužstva, která se budou "potkávat" na ledě i v extraligové sezóně ELIOD ELD 2020/2021, a to domácí HK Mladí DraciVHK Vsetín.

Zápas se hrál na 4x20 minut, byl počítán celkově. Po první dvacetiminutovce jsme góly 🎯 Šuchy a 🎯Tomeše vedli 2:0, druhou třetinu jsme prohráli 0:1, ve třetí dal gól 🎯Seidenglanz a ve čtvrté se trefil 🎯Peškar. Byl to přípravný zápas, tudíž trenéři obou týmů experimentovali se sestavami, zkoušeli všechny hráče širšího kádru, zkoušeli různé varianty, my jsme byli šťastnější 🍀 a lepší v koncovce, proto jsme vyhráli. Sami ale víme, že musíme zamakat, že to nebylo 100%, že máme ještě rezervy. Nepřeceňovat tento dílčí úspěch s makat na sobě s pokorou a respektem- to je náš úkol a cíl.
My jsme Draci, Mladí Draci Šumperk 💙💛💙💛💙💛.

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq