facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

     Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ČR a s ním souvisejícími omezeními, byly zbývající zápasy se soupeři HC Oceláři Třinec, HC Frýdek-Místek a oba zápasy proti HC RT Torax Poruba bez náhrady zrušeny.

     V průběhu sezóny 2019-2020 se někteří naši osmáci účastnili celosezónního projektu krajských výběrů hráčů U14.

     Do výběru hokejistů Olomouckého kraje byli trenéry mužstva U14 vybráni z HK MD Šumperk útočníci Kryštof Seidenglanz, Oldřich Verner a Timothy Joe Mácha, obránci Matyáš Jarmara, František Pospíšil a Eduard Šimek a brankář Jan Ondráček. Celý tým byl dále sestaven z hráčů HC Zubr Přerov, HC Olomouc-mládež, HC Orlíci Uničov a SK Prostějov 1913.

     Ve 14 vzájemných zápasech, kde jejich soupeři byli stejně staří hráči krajských výběrů Moravskoslezského, Zlínského, Jihomoravského, Královéhradeckého a Pardubického kraje a dále kraje Vysočina, se podařilo dosáhnout výběru Olomouckého kraje krásného úspěchu, a to umístění na první příčce tabulky vzájemných zápasů výše uvedených krajských výběrů.

     Velká gratulace k dosaženému úspěchu a dlouhodobě předváděných kvalitním výkonům jak kluků z HK MD Šumperk, tak kluků celého výběru Olomouckého kraje.

IMG E0665

Strana 1 z 5

© 2020 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100