facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Ve čtvrtek 5.prosince navštívil hokejovou přípravku Mikuláš s čerty a andělem. Zpestřili trénink hokejové přípravky, děti honily čerty po ledě, strefovali se do nich míčky a snažili se čertům uniknout. Všechny hodné děti byly odměněny balíčkem s dobrotami a diplomem. 

Poděkování za zorganizování této akce patří rodičům dětí z přípravky, kteří se podíleli na uskutečnění zábavy pro děti. 

Opětovně zveme nové zájemce o hokej do našich řad hokejové přípavky. Tréninky probíhají na zimním stadionu každé pondělí od 17 do 18 hodin, dále ve čtvrtek taktéž od 17 do 18 hodin, v sobotu od 8.30 do 9.45 hodin, a dále je také možnost bruslení rodičů s dětmi vždy v neděli od 8 do 9.15 hodin. V případě dotazů se obracejte na vedoucího družstva hokejové přípavky Tomáše Kříže, tel. 728 968 226, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V úterý 24.září proběhla na šumperském zimním stadionu celorepubliková akce ,,Pojď hrád hokej" pořádaná Českým svazem ledního hokeje a oddílem HK Mladí Draci Šumperk. Cílem této akce je přilákat děti ke sportu a odtrhnout je od PC, tabletů a mobilů. Jak je vidět na fotce, zájem o tuto akci byl velký, zúčastnilo se cca 50 dětí. Zájemci o pokračování v rozvíjení bruslení a pohybových aktivit, hry v kolektivu a zábavy s kamarády se mohou přihlásit do oddílu hokejové přípravky pod vedením zkušených trenérů Dušana Bařici, Petra Klepsy a Radomíra Čížka. V případě zájmu můžete kontaktovat trenéra Dušana Bařicu na tel. 604 723 140 nebo vedoucího oddílu hokejové přípavky Tomáše Kříže, tel. 728 968 226, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sportu zdar a hokeji zvlášť a budeme se těšit na nové hráče. 

Odkaz na parádní video z akce ,,Pojď hrád hokej" - autor Vojtěch Králík https://m.youtube.com/watch?v=cL-ptVyYdas&feature=youtu.be

V měsíci červnu uspořádal pan trenér Klepsa turnaj v dovednostních soutěžích pro hráče 1+2 třídy, kterého se ůčastnily i hráči přípravky a mladí hokejisté z Moravské Třebové. 

Přípravka trénovala od května do konce června v tělocvičně 1.ZŠ v Šumperku a na zimním stadionu.Tréninky probíhaly formou her pod vedení nového trenéra hokejové přípravky Dušana Bařici.

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq