Olomoučtí 🐓nad naše síly.

V úterý 10.8.2021 sehráli 🐉 dorostenci další přípravné utkání. Soupeřem jim byli 🐓Kohouti z hanácké metropole.

Nevím jak soupeř, jen jsem si všiml, že nehrál Adam Drábek, na naší straně byly absence daleko rozsáhlejší.

Chyběli :Janech, Pospíšil, Compel, Zavoral. V průběhu utkání se navíc zranil Peškar.

První třetina:

poměr střel 5:13, přesto stav po 20 minutách 3:2.

Druhá třetina :

festival zahozených šáncí, stav po 40 minutách 4:4.

Třetí třetina:

dostali jsme gól na 4:5, v závěrečných minutách nám soupeř svou nedisciplovaností umožnil hrát takřka dvouminutovou přesilovku 5 na 3, trenér odvolal gólmana, aby zvýšil ofenzivní potenciál, ale místo kýženého vyrovnání jsme, při hře 6 na 3, dostali další dva góly do prázdné 🥅. Po 60 minutách 4:7.

Poté se hrálo 5 minutové prodloužení 3 na 3, gól nepadl, pak se jely SN, Kohouti vyhráli 2:1.

HK MD Šumperk  x HC Olomouc 4:7 (3:2, 1:2, 0:3)