facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Snová první třetina ....

V pátek 20.8.2021 se utkali v Boskovicích naši kluci s dorostenci brněnské Techniky.

Co se dělo v první třetině byla věc nevídaná... naši 🐲 Mladí Draci, po středeční parádní poslední třetině na Kometě, pokračovali ve stejném duchu a odnesl to druhý tým z moravské metropole šesti obdrženými brankami. Sice jsme dvě branky inkasovali, ale to bylo v zápalu ofenzivních choutek a snaze vstřelit co nejvíce gólů zkoprnělému soupeři, který nevěděl co dřív. Minulý vzájemný zápas hraný na šumperském ledě Škoda arény skončil, po velmi vyrovnaném průběhu, nejtěsnějším rozdílem, v poměru 3:2 pro 🐲 Šumperany, proto 8 branek v prvních dvaceti minutách bylo nečekaně hodně. Opět se projevil element PJ #14, který měl nakonec 3+2!

Stav po I.třetině 6:2.

Druhá perioda už nebyla, z naší strany tak dobrá, asi docházely síly, tuto jsme prohráli jak herně, tak i výsledkově a to 1:2.

Stav po II. třetině 7:4 ve prospěch 🐲 MD.

Třetí dvacetiminutovka se hrála spíše z nutnosti, rozhodčí nás sice dvakrát poslal do tří, dokonce proti nám písknul i TS, ale žádnému týmu se už nepodařilo, i přes vyložené šance, vsítit 🥅, a proto byl výsledek stejný, jako po druhé třetině.

Chyběli :Pospíšil (po zranění), Verner (zranění) a Jarmara, Seidenglanz, Ondráček (repre sraz v Kuřimi).

VSK Technika Brno x HK MD Šumperk  4:7(2:6, 2:1, 0:0)

Jen tak dál a v úterý na šumperském ledě by to chtělo potrápit Valachy z týmu Robe Vsetín!!!