ELD 13.kolo o postup do PO

HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:3p
(2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Tomeš (Peškar), 20. Lichner (Maurer), 29. Peškar (Seidenglanz, Janech), 62. Cekr (Seidenglanz, Janech) – 14. Toman (Kolařík, Harásek), 42. Paska (J. Hanák, Kuchta), 55. Galnor (Kolařík, Svozil). Rozhodčí: Rimmel – Klimek, Rychlý. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 16:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Valenta – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Janech, Seidenglanz, Lichner, Prokop, Čunát, Hlubuček
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Svoboda

V první třetině, která byla taková ta oťukávací, padly tři góly. První vsítil domácí hráč #12 Tomeš, vyrovnával přerovský hráč #14 Toman a poslední minutě na 2:1 upravil domácí #18 Lichner. Druhá třetina byla taktéž, jako ta první herně vyrovnaná, ale našim borcům se zásluhou první pětky podařilo navýšit vedení na 3:1, branka domácí #8 Peškar, tak i prostřední dvacetiminutovka skončila. Do třetí vlétli Zubři opravdu intenzivně a snížili ve 42. minutě na 2:3 a pět minut před koncem třetího dějství dokonce vyrovnali. Následovalo prodloužení, ve kterém jsme si vynutili faul a početní výhodu jsme, gólem šumperského #9 Cekra, využili k dvoubodovému zisku. Bylo to rychlé utkání, kde se bojovalo hlavně ve středu pole, střelecky potentnější byli hosté, přesto jsme z tohoto zápasu odbruslili jako vítězové. Super borci, gratuluji a příště zase body!!!