Výhra v Brně

Pátá výhra v řadě 💯💪🐲‼️ juniorka znovu zvítězila.

Tentokrát na ledě posledních Warriors, kde letos v sezóně nejprve padla. Mladí Draci odehráli první periodu utkání bezbrankově. Skóre bylo otevřeno až ve druhé třetině, kdy se ve 23. minutě prosadil Tomáš Minařík. Následně padali branky pouze do brněnské sítě. Na 2:0 zvýšil v pětiminutovém oslabení Kuba Horkoš Horký. Tříbrankové vedení zajistil Petr Ševčík. Na 4:0 upravil svou druhou brankou v utkání v početní výhodě Tomáš Minařík. Ke konci druhé dvacetiminutovky se domácím povedlo snížit na 4:1. Je ale třeba říci, že se k mnoha šancím domácí v první a hlavně ve druhé třetině nedostali. Mladí Draci byli dominantním celkem prostřední části a v první třetiny měli rovněž více ze hry.
Vstup do třetí třetiny se ale hostům příliš nepovedl. Domácí bojovníci vstřelili ve třech minutách tři branky a byli Mladým Drakům na dostřel. Chvíli se na Úvoze schylovalo k dramatu, které ale bylo v 56. minutě zažehnáno z pátou brankou Šumperka z hole Marka Keslera🏒
Šumperská juniorka si drží vítěznou šňůru a již zítra se v konfrontaci se skupinou Západ se doma střetne s pražskými Kobrami. 🐍

Warriors Brno: Horák (Vystavěl) – Vacek, Mlčoch, Mhadal (A), Orsech, Milotinský, Kala, Rašovský (C), Holotík, Stárek, Nesvadba, Horký, Kelbl, Boltvan, Otava Marčík (A), Staněk, Heinrich.

HK MD Šumperk: Ryšavý (Bielecký ) – Blaháček, Křivohlávek, Minařík, Sedláček, Plhal, Cekr Filip, Cekr David – Janech, Ševčík, Horký (A), Šotkovský, Pánek, Kesler (A), Šembera, Havel, Šucha, Polách (C).

Statistiky: Branky a nahrávky: 39. Horký (Kelbl), 42. Boltvan (Otava, Horký), 42. Rašovský (Staněk) – 23. Minařík (Horký), 24. Horký, 31. Ševčík (Horký, Polách), 33. Minařík (Polách, Cekr), 56. Kesler. Rozhodčí: Maťašovský – Měkýš, Zabršová.