facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Liga juniorů 20. kolo

Tak to po delší době nevyšlo a juniorka si z Přerova nepřivezla ani bod.
Mladí Draci se ve třetím krajském derby prosadili pouze jednou a poprvé tak všechny body a vítězství připadly Zubrům.
Za Šumperk vstřelil jedinou branku Kristian Šucha.
Přerovu se podařilo prosadit dohromady pětkrát. V první třetině vedli domácí 2:0. Následně svůj náskok navyšovali ve druhé třetině, která byla z jejich strany výborně odehraná. Mladí Draci ne že by soupeři nestačili, ale nebyla vidět jejich typická bojovnost a zápal do zápasu. Ve třetí třetině byl krok asi nejvíce srovnán a obě mužstva hrozila stejně. Branka už ale v této části nepadla. Šumperk poprvé prohrál v derby Zubři ❌ Draci poměrem 1:5.
V dalším kole si ale bude moci zlepšit chuť v zápase proti Porubě a po dvou prohraných zápasech znovu zvítězit.

Sestavy:
Přerov: Žurek (Hendrych) – Nesvadba, Billa, Hanák (C), Koblížek, Pekr, Kaprál – Šilhavý, Kolařík (A), Švejda, Buršík, Brázda, Fencl (A), Hradil, Kleniar, Mašek, Hlůšek, Hlávka
Trenér: Pavel Neuman
HK MD Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Netolický, Křivohlávek, Minařík, Blaháček, Holub, Slabý, Cekr (C) – Tomiczek, Šotkovský, Haas, Šembera (A), Polách (A), Ševčík, Havel, Šucha
Trenér: Petr Rutar
Statistiky: Branky a nahrávky: 12. Fencl (Hanák, Hlávka), 18. Hradil (Billa, Hlávka), 22. Hradil (Hlávka, Hanák), 30. Fencl (Hradil, Hanák), 36. Kleniar (Kolařík, Fencl) – 32. Šucha (Haas). Rozhodčí: Šico – Kociňák, Šobáň. Diváci: 38.

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq