facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Liga juniorů 21. kolo

Junioři mají za sebou polovinu soutěžní zápasů. Liga juniorů se tedy tento týden v pátek překlopí do její druhé části.

Mladí Draci odehráli nyní 21 z celkových 42 kol Ligy juniorů. V posledních utkáních se ale Šumperku mnoho nedaří. Třikrát v řadě museli ochutnat hořkost prohry a dvakrát vyšli ze zápasu s prohrou. Úspěšný nebyl ani nedělní zápas s Porubou, která Mladé Draky poprvé v sezóně porazila. Ostravané vstřelili v každé třetině jeden gól. Domácím se povedlo skóre zkorigovat až v 50. minutě, kdy kontaktní branku na 1:2 vstřelil Kuba Horkoš Horký. S celkovým výsledek 1:3 to ale mnoho neudělalo. Není ale třeba věšet hlavu. Šumperk drží stále na druhé příčce docela velký náskok na třetí Porubu, která přijede do Škoda arény v pátek. Následně Mladí Draci vyrazí v neděli na Vsetín.

V prvním prosincovém víkendu je tedy možnost připsat si další body do tabulky a napravit současné neúspěchy. 💪🐉

Sestavy:
HK MD Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Holub, Blaháček, Minařík, Netolický, Plhal (C), Cekr David, Cekr Filip – Tomiczek, Šotkovský, Havel, Šembera (A), Polách (A), Ševčík, Haas, Šucha, Horký.
Trenér: Petr Rutar
Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Dinmukhammed, Černý (A), Macias, Mrozek, Ludvík, Kelnar – Mikula, Halata (C), Lysoněk, Barčák, Prokeš, Siekierkam Koudelný, Chovanec, Kolat, Urbančík, Plevka.
Trenér: Miroslav Bahník
Statistiky: Branky a nahrávky: 50. Horký (Blaháček, Cekr) – 8. Chovanec (Halata), 25. Plevka (Dinmukhammed, Lysoněk), 55. Lysoněk. Rozhodčí: Novotná – Bezděk, Peluha.

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq