Liga juniorů 23. kolo : Vsetín

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. třetina

První třetina je minulostí. Větším hladem po brankách se zatím prezentujídomácí, kteří také vedou po využité přesilovce, ve které se prosadil David Bednařík 1:0. Pokud se Mladí Draci dostanou pod tlak, jde jasně vidět dominance Valachů, kteří vytvořili mnoho závarů a nebezpečí před Ryšavým. Šumperk vystřihl pár akcí směrem kupředu, Vsetín totiž není vidno stejně silný dopředu jako dozadu. Všechny střely ale zatím pokryl Hořejší.

2.třetina

V této třetině nebyl k vidění pěkný hokej. Chvílemi to na ledové ploše vypadalo jako při šermířských soubojích. Hezčí hokejové akce tvořili domácí, kteří využili další přesilovku a díky Adamovi Bachánkovi 2:0 šli do dvoubrankového vedení. V přesilovce se prosadili rovněž i hosté, kteří snížili na 2:1 z hole Marka Netolického. Tento zápas zatím rozhodují přesilovky.

3.třetina

Základní hrací část je za námi, Šumperk ve třetí třetině srovnal krok díky  Matěji Blaháčkovi 2:2  Následně měli gólové šance oba celky. Z stavu 2:2 bude následovat prodloužení.

Prodloužení:

3:2 Matyáš Dědek.

Domácí v polovině zápasu vedli o dvě branky, ale druhá část utkání gólově patřila hostům, kteří do závěrečné sirény vyrovnali. Bylo tedy jasné, že Šumperk si po třech nevydařených zápasech připíše na konto minimálně bod. O osudu utkání rozhodlo prodloužení, v němž se trefil vsetínský útočník Matyáš Dědek, který týmu přijel pomoct ze Zlína. Pod všechny tři branky domácích se podepsal obránce Richard Liss v roli nahrávače.

VHK ROBE Vsetín
3:2(1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk

Neděle 05.12.2021, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 23. kolo

Branky a nahrávky:15. Bednařík (Liss), 28. Bachánek (Liss), 64. Dědek (Bachánek) – 36. Netolický (Tomiczek), 57. Blaháček

VHK ROBE Vsetín:Hořejší (Janura) – Sýkora, Fojtík, Prčík, Liss, Sviták (A), Mojžíš – Koláček, Bachánek, Janíček, Čechmánek, Maštalíř, Hrazdira, Dědek, Bednařík (C), Broža.
Trenér: Aleš Bachánek

HK Mladí Draci Šumperk:Ryšavý (Bielecký) – Cerk David, Blaháček (A), Slabý, Netolický, Minařík, Křivohlávek, Cekr Filip (C), Compel – Šotkovský, Tomiczek, Šucha, Janech, Šembera, Haas.
Trenér: Petr Rutar