LJ 29.kolo

Se zpožděním, ale přece, přinášíme nedělní, navíc ne příliš pozitivní výsledek. Černá série juniorky pokračuje a během důležitých soubojů tabulkovými soupeři nepřibyl Šumperku do tabulky ani bod. ☹️😔
Během nedělního utkání se Mladí Dtaci střetli s Technikou. Domácí šli skoro v půlce první třetiny do vedení, poté se ale dostali ke slovu hosté. Za Šumperk se prosadil Kuba Horkoš Horký a následně Tomáš Minařík a po první siréně se odcházelo do kabin za příznivého stavu 2:1.
Technika ale ve druhé třetině zabrala, srovnala a bleskově otočila. Kontaktní branky Mladých Draků ale ještě ke konci periody zajistil Ondřej Šotkovský . Po druhé časti hry vedli o jednu branku 4:3 domácí.
Ve třetí třetině ale došlo k rozhodnutí. I přes aktivitu, kterou hosté vykazovali od začátku utkání, a která utichla významným způsobem pouze na chvíli ve druhé třetině, Mladí Draci ještě dvakrát inkasovali a s Technikou prohráli 3:6. 🙁☹️
Technika Brno: Skoupý (Nešpůrek) – Kubica (A), Šujan, Mrkvica, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško (A) – Trögner, Sever, Růžek, Čoupek (C), Lajoš, Adam, Fornál, Líska, Nerad, Pospíšil.
Trenér: Jiří Rech
HK MD Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Netolický, Sedláček, Slabý, Blaháček (A), Křivohlávek, Holub, Minařík – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Šembera (A), Haas, Ševčík, Pánek, Šucha, Polách (C), Horký.
Trenér: Petr Rutar
Statistiky: Branky a nahrávky: 9. Pospíšil (Fornál), 25. Sever (Pospíšil, Lajoš), 28. Adam (Pospíšil), 28. Pospíšil, 45. Pospíšil (Mrkvica), 57. Líska (Sever) – 11. Horký (Minařík, Netolický), 14. Minařík (Holub), 40. Šotkovský (Holub, Šucha). Rozhodčí: Karpíšek, Vašíček, Komínek.