facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LJ 32.kolo


HCM Warriors

Domácí se v pítek utkali s Přerovem, se kterým prohráli 2:6. Brňanům zbývá jedenáct zápasů do konce a nachází se nyní na šestém, nelichotivém místě. Na svém kontě mají 21 bodů a na nejbližšího soupeře ztrácí 15 bodů. Pátý Vsetín má navíc o zápas méně.

Nejproduktivnějším hráčem ofenzívy Warriors je Jan Toman 18 (7+11). Toho v bodování doplňuje dvojice Marek Kelbl 14 (10+4) a David Heinrich 14 (9+5).

Mezi obránci Brňanů se nejvíce dařilo Filipovi Mlčochovi 3 (0+3).

Maskování muži domácích si naprosto rovným dílem rozdělili odchytané zápasy. Marek Vystavěl nastoupil do 19 utkání, vychytal pět výher, jeho úspěšnost je 88,76 %.Jeho gólový průměr čítá 4,31 gólů na zápas a připsal si jedno čisté konto. Jeho parťák Karel Horák nastoupil mezi tři tyče také v 19 utkáních, zvítězil dvakrát. procentuální úspěšnost je 87,89 % a jeho gólový průměr je 4,71 branek na utkání.

 


HK Mladí Draci Šumperk

Hosté v pátek nehráli kvůli marodce Valašského hokejového klubu. Šumperk je aktuálně třetí v tabulce a na svém kontě má 50 bodů. Na druhou Techniku má ztrátu čtyř bodů, na čtvrtou Porubu má náskok šesti bodů s tím, že Poruba má zápas k dobru.

Mladí Draci jsou na tom dobře střelecky. Po lídrech tabulky Východ i Západ vyšlou na soupeře nejvíce střel na zápas, a to konkrétně 34. Rovněž se jim daří na své brankáře pouštět pouze průměrně 30 střel na zápas. Šumperku se také daří v oslabení, v něž mají 88,16 % úspěšnost.

Nejproduktivnějším hráčem ofenzívy Šumperk je Jakub Horký 25 (13+12). Daří se také forvardovi Adamu Poláchovi 20 (8+12). Trojici nejvíce bodujících doplňuje Filip Tomiczek 19 (6+13).

Mezi obránci nasbíral nejvíce bodů MIlan Křivohlávek 12 (5+7).

Ve více utkáních dostal v kleci Mladých Draků důvěru Milan Ryšavý.Nastoupil do 17 zápasů, deset z nich bylo pro Šumperk vítězných. Jeho procentuální úspěšnost 92,82 % a jeho gólový průměr 2,15, jej řadí mezi top čtyři brankáře ligy. Rovněž si připsal jedno čisté konto. Do 14 zápasů nastoupil Erik Bielecký, šest z nich dopadlo pro Mladé Draky úspěšně. Bielecký má procentuální úspěšnost 89,76 % a jeho gólový průměr čítá 3,09 branky na zápas.

 

01:58
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Mladí Draci jdou po své aktivním úvodním náporu do vedení. Po rychlém vstupu do pásma v podání první lajny se povedlo po samostatné akci zakončit ADAMU POLÁCHOVI. Asistence: Bez aistence.
15:13
Warriors Brno právě vstřelili branku!
Domácí ke konci třetiny srovnávají krok. RENÉ MAREK se pokoušel najít skulinku u levé tyče Ryšavého, kterou na druhý pokus našel. Stav je srovnán a na Úvoze se začíná od znova. Asistence: Václav Rašovský.
16:22
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Domácí vydržela radost ze srovnávací branky jen něco málo přes minuty. Šumperk se opět ujímá vedení. Na ledě si vytvořil prostor TOMÁŠ KAVAN, jenž si popojel od pravého kruhu blíže k Vystavělovi, které prostřelil mezi nohama. Asistence: Marek Netolický.

 

18:52
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Skvělý závěr první třetiny pro Šumperk. Mladí Draci odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. O tento náskok hostů se postaral svou trefou kapitán hostů FILIP CEKR. Asistence: Kristián Šucha.
23:52
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Domácí hosty drželi mimo pásmo, poté se ale hosté vydali se zámyslem přímého tahu na branku do pásma a přineslo to své ovoce. MAREK NETOLICKÝ se dostal do výborné střelecké pozice, do středu hranice brankoviště, odkud nekompromisně překonal Vystavěla. Mladí Draci využitím této početní výhody zvyšují svůj náskok o tři branky. Asistence: Josef Haas a Filip Tomiczek.
30:55
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Velký podíl na páté brance Mladých Draků má Polách, který našel na vrcholu levého kruhu stojícího JAKUBA HORKÉHO, jenž byl připraven zakončit. To se mu i podařilo, svou dělovkou prostřelil Vystavěla a vyhnal jej touto trefou z klece. Šumperk vede 5:1. Asistence: Adam Polách.
35:18
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Mladí Draci si s tím, že jsou opět v oslabení vůbec nelámou hlavu a nyní poprvé překonali Horáka a navýšili své vedení na 6:1. O to se z přečíslení postaral nekompromisní MARTIN PÁNEK, jehož ránu by zneškodnil jen málokterý maskovaný muž. Asistence: Filip Tomiczek a Matěj Blaháček.
54:35
Warriors Brno právě vstřelili branku!
Domácí upravují skóre na 2:6. V dvojnásobné přesilové hře se trefil od modré čáry RICHARD ORSECH. Ryšavý přes množství zad hráčů před sebou vůbec nic neviděl a na střelu domácího beka nereagoval. Asistence: Jan Toman a Marek Kelbl,

 

HCM Warriors Brno
2:6(1:3, 0:3, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk

 

 

 

Neděle 23.01.2022, • Hokejová hala Úvoz • Liga juniorů • 32. kolo

 

 

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq