LJ 31.kolo dohrávka

Juniorům to včera proti Vsetínu nevyšlo. 😐
Střetnutí s Valachy nepřineslo atraktivní podívanou. Skoro 54. minut byla k vidění hra nahoru dolu. Vsetín útočil pohromadě, snažil se vytvořit kombinaci a následný tlak, jeho hrozby většinou nebyly až tak nebezpečné. Mladí Draci byli v zápase o fous lepší, předvedli pár individuálních akcí nebo přečíslení, které hokejovému fanouškovi lichotily více než hra hostí. Byl to ale Vsetín, kdo nakonec v 54. minutě otevřel skóre zápasu, a to v přesilové hře, když byl Šumperk poslán do pětiminutového oslabení. Následně byli domácí značně a právem frustrovaní, padaly další a další tresty, ale z přesilových her už Vsetín nic nevytěžil. Prosadil se ještě v době, kdy to domácí zkoušeli bez gólmana. Sekundu před koncem Valaši upravili skóre na konečných 0:2 a odvezli si ze Škoda arény plný počet bodů. 😕☹️
Liga juniorů ale pokračuje hned zítra na programu je další domácí zápas, který Mladí Draci odehrají proti Kralupům. 💪🐉
📸: Jiří Kavan
HK MD Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Minařík, Koutecký, Blaháček, Cekr (A), Netolický, Křivohlávek, Plhal (C) – Šucha, Tomiczek, Haas. Polách (A), Kavan, Šotkovský, Pánek, Kesler.
Trenér: Petr Rutar
Vsetín: Tkadlec (Konečný) – Fojtík, Sýkora, Čapka, Liss, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Przbyla, Bednařík (C), Bachánek (A), Horský, Veselý, Koláček, Maštalíř, Ramert, Janíček.
Trenér: Aleš Bachánek
Statistiky: Branky a nahrávky: 54. Bachánek (Liss, Przbyla), 60. Janíček (Bednařík, Horský). Rozhodčí: Veinfurter – Gregar, Kopecký.
 Alena Ryšavá

https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yS/r/FVowIxck7Ul.png"); background-position: -144px -114px; background-size: 190px 146px; width: 16px; height: 16px; background-repeat: no-repeat; display:n15jc_.png"); background-position: 0px -192px; background-size: 26px 562px; width: 18px; height: 18px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">