facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LSŽ B : Uničov doma

Ve středu 10.10. 2018 zavítali na šumperský led sedmáci ze sousedního Uničova. Naši kluci hráli v "látané" sestavě, kdy za starší žáky nastoupili i tři MŽ.

Začátek super, vedli jsme 2:0, pak deka....špatenka, nevracel se skoro nikdo, zbytečné (mnohdy likvidační fauly) vylučování, tudíž zbytečné oslabení týmu, kdy jsme ve druhé i třetí třetině hráli dvakrát 3 na 5, toto vše vedlo k tomu, že se soupeř i vlastní zlepšenou hrou dostal do zápasu, který nakonec, zaslouženě, opanoval a dovedl k vítězství 4:3. Prostě a jednoduše, zápas se hraje 3x20, ne jen jedna třetina, a končí závěrečním hvizdem rozhodčího.

Takže doufám, že si to všichni šumperští aktéři středečního matiné uvědomí a příště to bude lepší a zase zaberou a opět zvítězí ...

Takže gratulace uničovským Orlíkům k výhře a u Vás zase vyhrajeme my !!!!! HK MD Šumperk oléé

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq