facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LSŽ A : osmáci padli doma s Riderou

V neděli 8.12.2018 vyjeli na šumperský led společně s domácími Mladými Draky hráči vítkovického týmu Ridera.
  Zápas ve Vítkovicích jsme minule "projeli" 6:0 a tak se čekalo, jak se s tím naši kluci poperou.
Nutno podotknout, že kluci bojovali, snažili se, ale ta střelba..opět se budu opakovat, ale počet projektilů vytřelených našimi hráči za první třetinu : nula, zero, ničevó ku 13 střelám soupeře. Po 20 minutách 0:2.//static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1/16/1f641.png"); background-repeat: no-repeat no-repeat;">:-
Pak přišlo herní zlepšení, ale stačilo malé zaváhání, soupeř okamžitě trestal 0:3, pak jiskřička naděje 1:3, dokonce 2:3, pak ale 2:4 a na konečných 2:5 si gólman vybral slabší chvilku a nepohlídal si bližší tyč a přesto, že to byla "dobrá prda" to prostě musí mít a neměl.
No nic sportovně musím uznat, že byli hráči Ridera lepší, silnější a rychlejší, proto zcela zaslouženě vyhráli. Takže sláva vítězům a čest poraženým. Příští týden možnost reparátu s HC Oceláři Třinec a tam už to vyjde !!! HK MD Šumperk oléé !!!

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq