facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Turnaj SŽ - 30.12.2018

Na závěr kalendářního roku 2018 jsme uspořádali Turnaj "4" , který se 30.12.2018 konal v Šumperku již po třetí a měl tentokrát tyto účastníky:

HK MD Šumperk, HC Olomouc, HC Chrudim a HK Kroměříž.

Hrály se dva poločasy, první 15 minut a druhý 20 minut. Mezi zápasy se mohli kluci občerstvit u stánku SMS finance s.r.o., kde pro ně tato společnost nachystala horký čaj, mufiny a další dobroty. Hrálo se systémem každý s každým, takže zápasů bylo habaděj. Všechny měly svoji kvalitu, některé však splňovaly i vyšší nároky a úroveň byla výborná. Všechno probíhalo v pohodě a klidu, jen jedno zranění, které si přivodil chrudimský hráč prakticky sám (zlomená klíční kost), malinko zčeřilo poklidnou atmosféru celého turnaje.

Takřka všechny zápasy byly vyrovnané, mnohé skončily remízou, nebo výhrou o gól.

Rozhodčí neměli moc práce, protože se hrálo v přátelském duchu, dodržovalo se nepsané pravidlo fairplay a tak se ani moc nevylučovalo. 

Myslím, že turnaj se povedl nejen kvalitou jednotlivých zápasů, ale taky  i díky rodičům domácich hráčů, kteří ve VIPce připravili pohoštění pro rozhodčí, trenéry a vedoucí týmů a taky pro sami sebe. 

Pořadí není to nejdůležitější, cílem turnaje je srovnání dovedností jednotlivých týmu z různých koutů naší republiky, ale pro úplnost.

1. HK MD Šumperk žlutí

2. HC Olomouc

3. HK MD Šumperk modří

4. HC Chrudim

5. HK Kroměříž

Všichni hráči obdrželi od patrona turnaje SMS finance s.r.o. audio knihu a výtězný tým ještě drobné dárky.

Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony, rozhodčím za citlovost při rozhodování a plynulost hry, rodičům za bezvadnou atmosféru a perfektní VIPku a SMS finance s.r.o. za občerstvení a dárky.

Příští rok se budeme těšít na šumperském zimáku na shledanou !!!

HK MD Šumperk olééé !!!

© 2020 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100