facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

LSŽ A : Vítky doma

Netradičně ve středu 20.2. (předehrávka z důvodu naší účasti na táborském turnaji) nastoupili naši osmáci proti stejně starým borcům z Vítkovic a čekal se dobrý a těžký zápas s kvalitním soupeřem, kterému tímto za umožnění předehrávky děkujeme !!! Díky HC Ridera !!! 

Před pár dny nás hráči HC Ridera vyprovodili z jejich kluziště s nadílkou v podobě "devítky" v naší síti a když, všichni, víme že našim hráčům zvlhl střelecký prach, je nasnadě, že navíc s nulou.

Ve středu, před zápasem, byla velká porada a trenér naordinoval svým svěřencům taktiku, takřka, dokonalé obrany s postupným přechodem do útočné třetiny, což se pokoušeli naši borci implementovat a to, po celých šedesát minut,  víceméně úspěšně.

V první periodě se hrálo více v naší obranné třetině, ale z mnoha šancí se, naštěstí, "ujala" jen jedna vítkovická a tak po první periodě bylo 0:1.

Ve druhé dvacetiminutovce se hra, nejen opticky, vyrovnala a po II.třetině svítil na tabuli stav 1:1.

Do poslední dvacetiminutovky vlétli naši s odhodláním utkání zlomit ve svůj prospěch, ale paradoxně i když měli více ze hry, víc gólovek měli hosté.

Díky slušné obranné činnosti všech hráčů a poměrně slušnému výkonu šumperského gólmana se stav již nezměnil, tudíž utkání skončilo, za mě, spravedlivou remízou.

Dle ohlasů trenérů obou týmů, měl tento zápas všechny atributy nadstardantně kvalitního žákovského hokeje.

HK MD Šumperk . HC Vítkovice Ridera 1:1 (0:1, 1:0, 0.0) 

Dobře šumperští borci, dobře vítkovičtí, dobře všichni !!!

Závěrem bych chtěl, za sebe, pochválit tým HC Vítkovice (osmáky) za příkladné chování nejen na ledě, ale i před a po zápase !

Srovnávám vítkovické LSŽ B  a LSŽ A.

© 2017 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100