Havířov Gascontrol aréna

V sobotu 7.12. 2019 se vydali naši deváťáci na dalekou cestu do Havířova.

Kyselý: Jakou ste měli cestu?
Hrouzek: Jakou asi k... můžeš mít cestu do Havířova?!

Domácí borci nám měli co oplácet, vždyť v posledním utkání hraném v šumperské Škoda Aréně jsme zvítězili 5:1, takže o motivaci měli postaráno, no "náš" Matěj taktéž...

Zápas začal zostra, na obou stranách plno sil 💪 a ... ve 4.minutě se domácím podařilo vsítit první branku utkání, když klapla parádní souhra na jeden dotek s finální tečí před naší kasou 1:0. Ale hned v minutě páté vymyslel fantastický pas #16 Kryštof na #10 Peškyho, který se v úniku nemýlil a bylo 1:1, pak se hra přelévala ze strany na stranu, ale prim hráli beci a oba gólmani 🥋, takže se šlo do kabin za stavu 1:1.

Druhá třetina nabídla opět vyrovnanou partii, když se našm klukům povedlo ve 24. minutě otočit na 2:1, kdy #16 Seide nahrál #4 Jarmimu a ten zavěsil. Domácí jsou ale bojovníci a jejich útočná snaha byla odměněna ve 27.mitutě srovnáním skóre na 2:2, tak i skončila druhá perioda.

Ve třetí dvacetiminutovce se hrálo ze zabezpečené obrany s občasnými výpady jak domácích Azeťáků, tak i našich 🐲 Mladých Draků, hrajících v nových dresech s novým logem. Tyto nám nakonec přinesly i trochu štěstí, když svou druhou brankou v zápase překlopil pomyslnou misku vah na naši vítěznou stranu player #10 Pešky po nahrávce #21 Máry Compela na 3:2. Aby to nebylo tak dramatické, tak v 59.minutě zvýšil hráč #20 Netol po nahrávce hráče #18 Kamzíka na konečných, z našeho pohledu, 4:2.

AZ Havířov x HK MD Šumperk 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Za mě poměrně dobré utkání, které svojí kvalitou převyšovalo šeď průměru zápasů s 🇵🇱 polským, nebo frýdecko-místeckým soupeřem a s konstatováním, že obranné řady dnes makaly na jedničku, útok šlapal na výbornou se loučím a zase někdy na počtenou,

borci děkuji za předvedenou hru i za vítězství !!!

My jsme Šumperk,  🐲 Mladí Draci Šumperk !!!