Třinec doma 19.12.2019

Netradičně ve čtvrtek 19.12.2019 jsme se utkali, na šumperském ledě, s Oceláři z Třince.

Do tohoto zápasu jsme měli shodnou vzájemnou bilanci, kdy třinečtí vyhráli v první zápase v Šumperku 5:1, my jsme zase vyhráli v Třinci a to 4:2, takže se čekal lítý boj.

Nerozhodný stav vydržel takřka do poloviny třetiny, kdy jsme v čase 9:44 poprvé inkasovali. Naši borci 🐲se snažili, ale Oceláři byli všude dřív, byli hbitější, silnější, odhodlanější... do konce první dvacetiminutovky se skóre nezměnilo, takže třetina skončila 0:1.

Do druhé periody nastoupili třinečtí hokejisté ještě s větší vervou a odhodláním, které byly korunovány góly ve 24., 27. a 29. minutě, takže v půlce zápasu svítilo na světelné tabuli hrozivých 0:4. Tak skončila i prostřední část hry, takže po 40 minutách 0:4

V posledních dvaceti minutách se obraz hry nezměnil, naši bojovali, makali, ale prostě to nešlo a nedali by gól, i kdyby se hrálo do půlnoci. V této části hry přidali hosté ještě jednu branku, takže utkání zcela opanovali 💪 jak předvedenou hrou, tak i výsledkem, který byl po závěrečném hvizdu 0:5.

HK MD Šumperk x HC Oceláři Třinec 0:5 (0:1,0:3,0:1)