MFH Vítkovice 11.1.2020

V sobotu 11.1.2020 se vydalo "pár" statečných 🐲 Šumperanů do MFH Vítkovice odehrát zápas, ve kterém jsme neměli co ztratit.

Jeli jsme bez Davida Cekra, Ondry Peškara, Zavorala Jakuba, Patrika Janecha a Valoše, kteří doplnili dorosteneckou enklávu bojující o záchranu v ELIOD ELD dvojzápasem v Třemošné resp. na Kladně a taky bez nemocného Netola.

Domácí nám ukázali hned od začátku, kdo je v Multifukční hale Vítkovice pánem a v rozpětí 5.-13.minuty nám vstřelili 5 branek, do konce první periody se podařilo korigovat gólem hráče 🐲 #13 Oldy Vernera na 5:1, tak i skončila první dvacetiminutovka.

Druhá třetina skončila smírně 1:1, kdy naši branku vstřelil hráč 🐲  #8 Patrik Bařica, po 40 minutách 6:2.

V posledních dvaceti minutách tohoto zápasu domácí přidali ještě dva zásahy 🎯 a tak utkání skončilo -  8:2.

Vzhledem k tomu, že současně hrály 6. 7. 8. a 9. třída a nemáme, bohužel, tak početnou základnu jako Ostravané, je výsledek odpovídající, naši se snažili, makali, ale soupeř byl prostě lepší.

HC Vítkovice Ridera x HK MD Šumperk 8:2 (5:1, 1:1, 2:0)