Derby 12.1.2020

Den po zápase s Vítkovicemi čekalo na naše 🐲 deváťáky derby v olomoucké Plech aréně s domácími Kohouty.🐔

Tým byl doplněn o navrátilce z dorosteneckého tripu a toto posílení bylo znát. Naši kluci, včera hrající, byli sice unavení z předešlého zápasu s Vítkama, navrátilci byli hotoví z dvojzápasu a z dlouhého cestování, ale na derby se těší každý, takže únava byla sice znát, ale adrenalin je silnějším motorem.

První třetina, která byla vyrovnaná, tak i skončila, když naši branku vstřelil hráč # 5 Tom Kolář. Po dvaceti minutách 1:1.

Ve druhé jsme šli do vedení 2:1 po gólu #16 Seideho a ve 33. minutě dokonce 3:1, když branku vstřelil #10 Pešky. Do konce této třetiny se domácím povedlo snížit na rozdíl jedné branky, takže po 40 minutách bylo 2:3 🎯.💪💪

Ve 47. minutě se gólem #14 Patrika Janecha ujali naši kluci 💪vedení 4:2, ale hned minutu na to se domácí přiblížili na dostřel brankou na 3:4.

Domácí kouč vsadil vše na jednu kartu a poslední 3 minuty zkoušel dobýt šumperské valy hrou bez brankáře, čili s hráčem v poli navíc, ale v poslední minutě ujel hráč # 14 Patrik Janech a jeho akci dokončil gólem do prázdné branky hráč #10 Peškar Ondřej 💪.

Bylo to poměrně vyrovnané utkání, kdy na našich borcích byla znát únava, ale "kousli" se a vyhráli protože : My jsme Draci 🐲 , Mladí Draci Šumperk 🐲 !!!