Frýdecká osma

V sobotu 15.2.2020 se utkali naši 🐲s frýdeckomísteckými 🐺. Zápasy s F/M mají jen jednoho favorita a těmi kluci z Frýdku nebývají, vyjma jejich zápasu s polskou Metropolia Silesia.

Stejně tak tomu bylo i v sobotu, kdy naši nastoupili bez Janecha, Peškara, Zavorala, kteří hráli víkendový dvojzápas za extraligový dorost. Přesto naši neponechali nic na náhodě a otěže zápasu měli po celých 60 minut pevně v rukou.

Prvních 10 minut zápasu bylo takové to oťukávaní, dokonce se stalo, že hosté jeli sami na našeho ⛄️gólmana, ten ale odolal 💪a z protiútoku ve 13. minutě hráč # 13 po nahrávce od # 16 otevřel skóre - 1:0, v 15. minutě se role vyměnily a my jsme vedli 2:0, když v 16. minutě zvyšoval hráč #18 na 3:0 a v 19. minutě hráč číslo # 14 dokonce na 4:0, bylo hotovo.

Ve druhé dvacetiminutovce dvakrát skóroval Kryštof Seidenglanz (#16) a v poslední dávali branku hráč # 7 resp. hráč # 14, takže zápas naši Mladí Draci 🐲 jasně opanovali a jasně vyhráli v poměru 🎯 8:0.

Nutno podotknout, že v poslední třetině hráli obránci v útoku a útočníci v obraně. Zápas se hrál v tréninkovém tempu 💪.