Kdy : sobota 22.2.2020

V kolik : ve 13:00

Kde : Škoda Aréna Šumperk

S kým : AZ RESIMODO Havířov 2010

Sobotní odpoledne na šumperské ledové ploše bylo od 13h ve znamení souboje v MSK LSŽ A mezi domácími 🐲 Mladými Draky a hosty z Havířova.

Hosté přijeli v nejsilnější možné sestavě asi i s ohledem na předcházející výsledky vzájemných utkání, kdy jsme Ázeťáky porazili doma 5:1 a v jejich Gascontrol Aréně jsme zvítězili 4:2 a zřejmě tak nechtěli dopustit další blamáž.

První dvacetimitovka byla festivalem střel na naši branku, kdy soupeři donutili našeho gólmana k 19 zákrokům. Naši vystřelili 4x. Ze zmíněných 19 projektilů pronikl za záda našeho ⛄️ brankáře i s notnou dávkou štěští (2x zvonila tyč) jen jeden jediný, takže do kabin se šlo za stavu 🎯 0:1. Branka hráč # 37 Czabi Adam.

Ve druhé se hra opticky vyrovnala, stále jsme úspěšně bráníli naši svatyni a s vypětím všech sil se nám to v této třetině podařilo, po 40 minutách stále 0:1.

V poslední dvacetiminutovce nás hosté sevřeli do ofenzivních kleští a v 50. minutě se jim podařilo navýšit vedení hráčem # 38 Jakubem Belánem na 🎯 2:0.

Naši kluci v jedenácti lidech bojovali, makali, dřeli, mnohdy chyběl pověstný krůček k úspěchu, ten se podařilo udělat až v 59. minutě, kdy po nahrávce hráče # 9 Davida Cekra skóroval hráč #8 Bařica Patrik. Víc jsme už nestihli, takže utkání skončilo 🎯 1:2.

Nutno podotknout, že hosté měli ve svých řadách vítěze letošního hokejového turnaje na IX.ODM a naši kluci se rvali v 11 lidech, protože Pešky, Zavory a Patrik Janech byli s dorostem v Praze, Koleso, Verny a Olda byli nemocní.

Při těchto okolnostech - za mě -  fantastický zápal pro hru, snaha, bojovnost 💪 a proto si těch jedenáct statečných zaslouží opravdu uznání !!!

HK MD Šumperk x AZ RESIMODO Havířov 2010  1:2 (0:1, 0:0, 1:1)